Informacja o Nagrodzie Miasta Gdańska dla Młodych Naukowców im. Jana Uphagena

Prezydent Miasta Gdańska serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur gdańskich naukowców (w tym studentów i absolwentów gdańskich uczelni wyższych), którzy z tytułu wybitnych osiągnięć naukowych zasługują na szczególne wyróżnienie. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych oraz w dziedzinie nauk przyrodniczych i ścisłych.

Szczegółowych informacji na temat Nagrody udziela pani Milena Rudzińska, Biuro Prezydenta ds. Kultury, Referat ds. Mecenatu Kultury, ul. Nowe Ogrody 8/12, pokój 156, tel. (58) 3236516, e-mail: milena.rudzinska@gdansk.gda.pl.

Do pobrania: Uchwała Rady Miasta Gdańska wraz z regulaminem Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Naukowców im. Jana Uphagena

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Prorektora ds. studenckich do dnia 15 listopada 2016 roku.

Wniosek o przyznanie Nagrody powinien zawierać:

a) prezentację kandydata ubiegającego się o Nagrodę,

b) charakterystykę pracy naukowej,

c) opis projektu, który kandydat realizuje (współrealizuje) lub zaproszenie na stypendium naukowe,

d) uzasadnienie napisane przez wnioskodawcę,

e) rekomendacje osiągnięć kandydata.

Data publikacji: czwartek, 27. Październik 2016 - 19:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Październik 2016 - 19:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki