Wykład dla doktorantów

W dniach 17-21 października odbędzie się 15-godzinny blok wykładowy zatytułowany „Photochemistry of Solid Materials from Fundamentals to Applications” włączony w ofertę programu Studiów Doktoranckich. Wykład poprowadzi prof. Bunsho Ohtani z Uniwersytetu Hokkaido (Japonia).

Wszystkie osoby zainteresowane wykładem proszone są o zadeklarowanie swego uczestnictwa na adres: katarzyna.cymbala@ug.edu.pl.

Szczegółowy plan wykładu i wykaz zagadnień, które zostaną omówione w jego trakcie zamieszczone zostały w załączonym pliku.

Zajęcia będą odbywały się  w jednej z sal seminaryjnych (dokładna informacja podana zostanie w późniejszym terminie) Wydziału Chemii UG.

Plan wykładów

CV prof. Bunsho Ohtani

Data publikacji: wtorek, 13. Wrzesień 2016 - 08:58; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Wrzesień 2016 - 08:58; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki