Wykład dra Igora Zhukova

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na wykład dra Igora Zhukova.

Tytuł wykładu:

"Application of high-resolution NMR and diffusion spectroscopy for structural analysis of cyclic cell penetrated peptide (CPP) in SDS and DPC micelles"

Prelegent: dr Igor Zhukov z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie oraz Centrum Nanobiomedycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wykład odbędzie się w dniu: 2 września 2016 r. (piątek) o godz. 11:00 w sali D102, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63.

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: piątek, 26. Sierpień 2016 - 18:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 26. Sierpień 2016 - 18:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki