Wykład dra Artura Kowalskiego

Zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 3/12 z dnia 12 września 2012 r. w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG zapraszam Państwa na wykład dra Artura Kowalskiego z Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wykład dra Artura Kowalskiego odbędzie się w dniu 05 lipca (wtorek) 2016 roku o godzinie 11:15 w sali D102, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63.

Temat wystąpienia: „Nowe aspekty oznaczania rtęci w próbkach o zróżnicowanej matrycy.”

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: środa, 29. Czerwiec 2016 - 16:19; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 1. Lipiec 2016 - 10:18; osoba wprowadzająca: Gabriela Leoniec