Wykład dr Joanny Makowskiej

Zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 3/12 z dnia 12 września 2012 r. w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie  postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG zapraszam Państwa na wykład dr Joanny Makowskiej z Pracowni Fizykochemii Związków Kompleksowych Wydziału Chemii UG.

Wykład dr Joanny Makowskiej odbędzie się w dniu 9 grudnia (środa) 2015 roku o godzinie 12:30 w sali D102, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63.

Temat wystąpienia: „Badania fizykochemiczne i strukturalne nad wpływem naładowanych reszt aminokwasowych na tworzenie zwrotów w białkach”.

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: poniedziałek, 30. Listopad 2015 - 14:30; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Listopad 2015 - 14:31; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki