Wykład dr Emilii Sikorskiej

Zgodnie z Uchwałą  Rady Wydziału Chemii nr 3/12 z dnia 12 września 2012 r. w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie  postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG zapraszamy na wykład dr Emilii Sikorskiej z Pracowni Chemii Biopolimerów Wydziału Chemii UG.

Wykład odbędzie się w dniu 28 października 2015 roku (środa) o godz. 12:30 w auli D102, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63

Temat wystąpienia:
“Badanie korelacji struktura-aktywność peptydów biologicznie czynnych oraz ich wpływu na modelowe błony lipidowe

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: wtorek, 20. Październik 2015 - 15:55; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 20. Październik 2015 - 15:55; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki