W dniach 17 – 18 września 2015 roku w Audytorium Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej odbywa się Połączona Sesja Sprawozdawcza Studiów Doktoranckich Wydziału Chemicznego PG i Wydziału Chemii UG. Inicjatywa ta jest wynikiem podpisanej przez oba Wydziały umowy o utworzeniu konsorcjum pn. „Gdańska Chemia Akademicka”, którego jednym z celów jest dalsza integracja obu studiów doktoranckich. W czasie sesji wygłoszonych zostanie 95 komunikatów doktorantów obu uczelni. Sesje podzielone są według poszczególnych dyscyplin w dziedzinie nauk chemicznych, tj. chemii, biochemii, biotechnologii, ochrony środowiska i technologii chemicznej.

sesja sprawozdawcz SD foto

Data publikacji: czwartek, 17. Wrzesień 2015 - 12:24; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 18. Wrzesień 2015 - 08:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki