Zapraszenie dla doktorantów i innodoktorantów

Zapraszamy Doktorantów i Innodoktorantów

na wykład oraz bezpłatne, indywidualne konsultacje prac doktorskich

Prelegent:

Stefan Dunin-Wąsowicz – długoletni Dyrektor ds. Rozwoju i Finansów w HP, Agilent Technologies, Phillips i Tele Atlas, doradca i współzałożyciel start-upu technologicznego.

Obecnie Prezes Zarządu Efekt Technologies – firmy, która zajmuje się wykorzystaniem danych pomiarowych do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, a w szczególności zmniejszenia zużycia energii. Dyrektor Działu Strategii, Fuzji i Przejęć, Członek Zarządu w BPI Polska (2007-2013) specjalizującej się w doradztwie w zakresie strategii i zarządzania zasobami ludzkim. Posiada bogate doświadczenie w finansach, zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi, a także w zakresie zarządzania rozwojem produktu oraz zakupami i dystrybucją. W latach 1985-2004 pełnił funkcje menedżerskie w międzynarodowych korporacjach w Europie i USA (Hewlett Packard, Agilent Technologies, Philips Medical Systems). W latach 2004-2007 stworzył i wdrożył strategie firmy GeoInvent (innowacyjna firma technologiczna w zakresie informacji przestrzennej) oraz doprowadził do jej połączenia z Tele Atlas Group, co przyczyniło się do powstania 150 osobowego centrum IT w Polsce.

Temat wykładu:

"Moje badania i mój pomysł - jak nawiązać efektywną współpracę z dużą korporacją"

Data: 18 maja 2015 r.

Godziny: Wykład 11.00 Konsultacje od 12.00 – 17.00

Miejsce wykładu: Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, sala 3064

Zgłoszenia na wykład i konsultacje prosimy przesyłać na adres a.marzec@innobaltica.eu z podaniem godziny odbycia konsultacji.

Data publikacji: wtorek, 12. Maj 2015 - 10:06; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Maj 2015 - 10:06; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki