Wykład dla doktorantów

W dniach od 19 do 30 maja odbędzie się 30-godzinny blok wykładowy zatytułowany „Principles in environmental chemistry” włączony w ofertę programu Studiów Doktoranckich. Wykład poprowadzi prof. Stefan Stolte z Uniwersytetu w Bremie, który będzie współpracował z naszym Wydziałem w bieżącym roku akademickim jako profesor wizytujący w Zakładzie Analizy Środowiska. Wszystkie osoby zainteresowane wykładem proszone są o zadeklarowanie swego uczestnictwa w Dziekanacie Głównym do piątku 09.05.2014. Wykład ma charakter otwarty. Szczegółowy plan wykładu i wykaz zagadnień, które zostaną omówione w jego trakcie zamieszczone zostały w załączonym pliku.

Zajęcia będą odbywały się  w jednej z sal seminaryjnych (dokładna informacja podana zostanie w późniejszym terminie) budynku głównego Wydziału Chemii UG w godzinach: 9-12-tej.

Załącznik Rozmiar
Plan wykładów 166.72 KB

Data publikacji: wtorek, 22. Kwiecień 2014 - 18:58; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski