XXII Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa

Gdański Uniwersytet Medyczny i Studenckie Towarzystwo Naukowe GUMed zapraszają studentów i młodych lekarzy na XXII Międzynarodową Studencką Konferencję Naukową ISSC (22nd International Student Scientific Conference for Students and Young Doctors). Odbędzie się ona w dniach 24-26 kwietnia 2014 r. na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Podczas trzech dni konferencji zaplanowano 15 sesji naukowych - interna, dermatologia, pediatria, kardiologia, neurologia, psychiatria, ortopedia, onkologia, ginekologia, chirurgia, stomatologia, farmakologia, chemia medyczna, zdrowie publiczne, a także Case Report Session, podczas której uczestnicy zaprezentują najciekawsze przypadki kliniczne. Najlepsza praca spośród wszystkich zostanie uhonorowana GRAND PRIX i publikacją w "POLISH ANNALS of MEDICINE". Więcej informacji na http://issc.gumed.edu.pl.

Data publikacji: środa, 5. Marzec 2014 - 11:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski