Seminarium wydziałowe – prof. Antti J. Niemi

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. Antti J. Niemi (Nordic Institute for Theoretical Physics (NORDITA), Stockholm, Sweden)

Temat wystąpienia:

„Time crystals from polymer chains”

Wykład w formie hybrydowej odbędzie się w środę 16 marca 2022 o godz. 12.30 w sali D102 oraz za pośrednictwem MS TEAMS.

Więcej informacji w abstrakciecv prof. Antti Niemi oraz na stronie www.

Link do seminarium SEMINARIUM_prof.Niemi

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: poniedziałek, 7. Marzec 2022 - 18:57; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 10. Marzec 2022 - 14:02; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki