Szkoła letnia w ramach projektu CHEM-FIZ

W dniach 22-24.09.2021 r. w Rekowie Górnym odbyła się szkoła letnia doktorantów w ramach realizacji projektu „Międzywydziałowe interdyscyplinarne studia doktoranckie Chemia z Fizyką realizowane w Uniwersytecie Gdańskim” (AKRONIM: CHEMFIZ). Podczas szkoły letniej doktoranci mieli okazję wziąć udział w szkoleniach związanych z kompetencjami miękkimi:

1) Warsztat w zakresie design thinking gdzie rozwinęli swoje zdolności rozwiązywania problemów i pracy w grupie.

2) Szkolenie z zakresu wystąpień publicznych gdzie poznali uniwersalne zasady wystąpień publicznych dzięki którym prezentacje czy prowadzenie zajęć możliwe nie będą już problemem.

3) Szkolenie poświęcone świadomemu i skutecznemu planowaniu swojej ścieżki życiowej/zawodowej, gdzie uczestnicy mogli odkryć swoje atuty rynkowe, które mogą przedstawić potencjalnym pracodawcom i kontrahentom.

Ponadto w ramach szkoły letniej uczestnicy przedstawili prezentację z postępów swoich prac badawczych.

Szkoła letnia była finansowana ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu POWER.

Data publikacji: piątek, 1. Październik 2021 - 14:43; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 1. Październik 2021 - 14:43; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki