Seminarium prof. dr Jerzego Leszczynskiego

Szanowni Doktoranci Wydziału Chemii UG!

Zapraszamy serdecznie na seminarium prof. dr. Jerzego Leszynskiego dla doktorantów Wydziału Chemii poświęcone budowaniu kariery naukowej.

Prelegent: prof. dr Jerzy Leszczynski - Jackson State University, Jackson MS, Stany Zjednoczone.

Seminarium odbędzie się w dniu: 31 marca 2015 roku (wtorek) o godz. 13:15 w sali F16, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63

Temat wystąpienia:

"Challenges of Preparing for an Academic Career – How you can get There?"

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

- strzeszczenie

- biogram profesora

Data publikacji: czwartek, 26. Marzec 2015 - 16:05; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 26. Marzec 2015 - 18:41; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki