Bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania projektami badawczymi

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej w dniach 15-16 i 17-18 grudnia br. organizuje w Gdańsku szkolenia z zakresu zarządzania projektami badawczymi. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, będące:

• pracownikami naukowymi zatrudnionymi na umowę o pracę w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie RP;
  • doktorantami z jednostek naukowych posiadających siedzibę na terenie RP;
  • absolwentami studiów doktoranckich w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie RP, do 12 miesięcy po zakończeniu studiów – przez co rozumie się osoby, które uzyskały stopień doktora, a od momentu jego nadania nie upłynęło 12 miesięcy.

Szkolenie odbywa się w języku angielskim i jest bezpłatne.

Więcej informacji oraz link do formularza rejestracyjnego znajduje się na stronie: http://www.fnp.org.pl/szkolenia-z-zakresu-zarzadzania-projektami-badawczymi-grudzien2014/

Data publikacji: poniedziałek, 24. Listopad 2014 - 12:50; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: poniedziałek, 24. Listopad 2014 - 12:50; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach