Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów 2013

Dnia 4 grudnia 2013 roku odbyła się uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów w auli Wydziału Chemii. Podczas uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów uhonorowano Laureatów nagród:

Im. Prof. Leszka Łankiewicza za najlepszą pracę magisterską o charakterze interdyscyplinarnym:

• mgr Maciej Barycki - laureat
    Tytuł pracy: "Przewidywania entalpii parowania trwałych zanieczyszczeń organicznych w oparciu o metody ilościowego odelowania zależności pomiędzy strukturą a właściwościami (QSPR)".
    Promotor: Prof. UG, dr hab. Tomasz Puzyn.
    Fundatorem nagrody im. Prof. Leszka Łankiewicza jest firma BioAnalytic.

Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą PRACĘ MAGISTERSKĄ obronioną w 2013 roku na Wydziale Chemii UG:

• mgr Marta Wiśniewska - laureat
    Tytuł pracy: "Wyznaczanie stałych homokoniugacji anionowej dla fenolu i jego pochodnych w acetonitrylu metodami dynamiki moleularnej".
    Promotor: Prof. UG, dr hab. Mariusz Makowski
  • oraz dwa wyróżnienia:
  • mgr Aleksandra Tesmar - wyróznienie
    Tytuł pracy: "Badania właściwości fizykochemicznych diglikolanowych oraz tiodioctanowych kompleksów niklu(II), kobaltu(II) i wanadylu".
    Promotor: dr Dariusz Wyrzykowski
  • mgr King Westphal - wyróżnienie
    Tytuł pracy: "Opracowanie warunków powielania i delecyjnej mutagenezy syntetycznego genu kodującego bifunkcjonalną endonukleazę TaqII".
    Promotor: Prof. UG, dr hab. Piotra Skowrona.

Najlepszego Absolwenta

• mgr Łukasz Golon - laureat: CHEMIA
  • mgr Maciej Barycki - laureat: OCHRONA ŚRODOWISKA
  • Michał Dąbrowski - laureat - AGROCHEMIA
    Fundatorem Nagrody dla najlepszych Absolwentów jest firma HYDROLAB. SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM!!! Uroczystość uświetnił wykład pt. "Chemiczna twarz szałwii", który wygłosił dr hab. Piotr Storoniak.

Data publikacji: środa, 11. Grudzień 2013 - 10:42; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski