fbpx I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WYKŁADOWCĄ | Wydział Chemii

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WYKŁADOWCĄ

I ty możesz zostać wykładowcą

sc

Dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki

Konkurs „I Ty możesz zostać wykładowcą” w ramach projektu „Science Clubs w Uniwersytecie Gdańskim – znane i nieznane oblicza nauki” na najlepszą prezentację w obszarze nauk chemicznych i ekonomicznych.

Założeniem konkursu na najlepszą prezentację jest zainspirowanie młodzieży do bliższego poznania zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz ekonomicznymi.

Prezentacje mogą być przygotowane w dwóch kategoriach:

1. „Związki chemiczne w życiu codziennym”
  2. „W co zainwestował(a)bym 1 mln dolarów?”

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 7-8 oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Prace konkursowe można przesyłać od 7 stycznia do 17 lutego 2021 r.

W załączeniu znajdą Państwo regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji o wydarzeniach w ramach projektu: https://chemia.ug.edu.pl/wspolpraca/popularyzacja_nauki/science_clubs_w_ug

Zapraszamy do udziału!!!

UWAGA!

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem oraz liczne prośby nauczycieli spowodowane zmianą terminu ferii szkolnych, termin nadsyłania prezentacji zostaje wydłużony do 28 lutego 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca 2021r.

PDF icon Regulamin konkursu231.02 KB
Plik Formularz zgłoszeniowy679.05 KB