Weź udział w pokazie mody ZERO WASTE

Jesteś osobą kreatywną? Lubisz bawić się modą? Masz kilka starych, nieużywanych ubrań i chcesz nadać im drugie życie? Lubisz szyć i projektować? A może chciałbyś wystąpić w roli modela/modelki? Jeśli tak, to te wydarzenie jest dla Ciebie!

26 maja w ramach Pikniku Nauki Fahrenheita odbędzie się wielki pokaz mody ZERO WASTE. W związku z tym poszukujemy osób, które zaprojektują strój oraz osób, które ten strój zaprezentują.

Głównym tematem zarówno pokazu, jak i całej akcji jest recykling i dbanie o nasze środowisko, więc ubrania muszą powstać ze starych, niechcianych ubrań lub zużytych opakowań, ogólnie tego co można znaleźć w domu i wykorzystać w kreatywny sposób.

W obecnych czasach konsumpcjonizm jest ogromnym problemem, wyrzucane jest coraz więcej rzeczy, a w ich miejsce kupowane są nowe, co napędza produkcję, która powoduje emisję dużej ilości zanieczyszczeń do środowiska.

Biorąc udział w akcji, pomagasz szerzyć ideę ponownego wykorzystywania starych rzeczy i nadawania im nowych funkcji oraz znaczenia.

Do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy trwają do 29 marca.

Jeśli masz pytania, chcesz się czegoś nowego dowiedzieć i nauczyć to zapraszamy na warsztaty organizowane 12 marca w godzinach 11:00 – 14:15 na terenie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

Zachęcamy również do obserwowania i udostępniania naszego oficjalnego profilu na Instagramie:

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy, nie zastanawiaj się, bierz udział i zdobywaj nagrody!

Data publikacji: środa, 6. Marzec 2024 - 20:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 6. Marzec 2024 - 20:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki