Aktualności | Wydział Chemii

Matura próbna z biologii

PRÓBNA MATURA Z BIOLOGII 2015

W sobotę, 18 kwietnia br. o godzinie 9.00 w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się matura próbna z biologii, która została zorganizowana przez pracowników Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Polskie Towarzystwo Chemiczne – Oddział Gdański oraz Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o. o.

Przed rozpoczęciem matury uczestnicy zostali powitani przez Prezesa Oddziału Gdańskiego PTChem – prof. dr hab. inż. Lecha Chmurzyńskiego oraz Prodziekan ds. Badań i Rozwoju Wydziału Chemii UG – dr hab. Sylwię Rodziewicz-Motowidło, Prof. UG.

W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili: dr Grażyna Wawrzyniak – przewodnicząca komisji oraz członkowie: dr n. med. Beata Domaradzka-Pytel, dr Joanna Rojek, dr Dagmara Jacewicz oraz dr Dariusz Wyrzykowski. Osobami zaangażowanymi przy organizacji tej matury były też 2 doktorantki Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej: mgr Joanna Pranczk oraz mgr Aleksandra Tesmar.

W maturze próbnej wzięło udział 46 uczniów i absolwentów szkół średnich.

Plik z wynikami matury znajduje się w załączeniu.

PDF icon Wyniki270.87 KB
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krzysztof Żamojć
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Żamojć
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 roku, 10:31

Matura próbna z chemii

PRÓBNA MATURA Z CHEMII 2015

W sobotę, 11 kwietnia br. o godzinie 9.00 w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się matura próbna z chemii, która została zorganizowana przez pracowników Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Polskie Towarzystwo Chemiczne – Oddział Gdański oraz Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o. o.

Przed rozpoczęciem matury uczestnicy zostali powitani przez Prezesa Oddziału Gdańskiego PTChem – prof. dr hab. inż. Lecha Chmurzyńskiego oraz Prodziekana ds. Studiów Wydziału Chemii UG – dr hab. Mariusza Makowskiego Prof. UG.

W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili: dr Grażyna Wawrzyniak – przewodnicząca komisji oraz członkowie: dr Dagmara Jacewicz, dr Dariusz Wyrzykowski oraz mgr inż. Krzysztof Żamojć. Osobami zaangażowanymi przy organizacji tej matury były też 2 doktorantki Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej: mgr Joanna Pranczk oraz mgr Aleksandra Tesmar.

W maturze próbnej wzięło udział 95 uczniów i absolwentów szkół średnich.

Arkusz maturalny oraz odpowiedzi do arkusza znajdują się w załączeniu.

Wyniki matury zostaną opublikowane 20 kwietnia 2015 r.

PDF icon Pytania1.86 MB
PDF icon Odpowiedzi902.47 KB