Dofinansowanie z Rady Doktorantów UG

Istnieje możliwość dofinansowania z Budżetu Rady Doktorantów UG wyjazdów na konferencje (jeżeli wnioskujący przedstawia referat lub poster) w kwocie do 1000 zł, kwerend w kwocie do 200 zł lub innych wyjazdów naukowych (szkolenia, staże itp.).

WYMAGANE DOKUMENTY:

• Konferencja (warunkiem koniecznym jest prezentowanie posteru/referatu):

- podanie do Komisji Budżetowej Rady Doktorantów UG (musi zawierać informacje odnośnie konferencji: gdzie, kiedy, typ, polska czy zagraniczna);

- kosztorys, z zastrzeżeniem, że wnioskowana kwota nie może przekroczyć 1000 zł;

- abstrakt (nawet w przypadku, gdy nie wysyła się abstraktu na konferencję);

- potwierdzenie przyjęcia abstraktu (może być wydruk z planu konferencji z nazwiskiem wnioskodawcy).

• Szkolenie:

- podanie do Komisji Budżetowej Rady Doktorantów UG (musi zawierać informacje odnośnie szkolenia: gdzie, kiedy, typ, itp.);

- kosztorys;

- potwierdzenie rejestracji na szkolenie.

Brak tych załączników spowoduje nierozpatrzenie wniosku. Można wnioskować o dofinansowanie także po konferencji czy szkoleniu. Wnioski należy składać u Pani Weroniki Butza (Dział Kształcenia, Budynek Rektoratu, ul. Bażyńskiego 1a, pokój 309, tel. (+58) 523 23 36, e-mail: weronika.butza@ug.edu.pl).

Więcej informacji: radadoktorantow.ug.edu.pl

Data publikacji: sobota, 1. Marzec 2014 - 12:20; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: wtorek, 3. luty 2015 - 14:05; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach