fbpx Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem | Wydział Chemii

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem

banner ssptchem
Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem! Tegoroczna edycja odbędzie się 14 grudnia na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Współorganizatorem tegorocznej konferencji jest Wydział Chemii UG.

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. Jest to okazja do wspólnego spotkania, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości.
Podczas Konferencji studenci i doktoranci prezentują wyniki swoich badań w formie plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.
Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików. Spotkanie tak licznego grona młodych chemików jest okazją do większej konsolidacji środowiska, nawiązania kontaktów naukowych i do wzajemnych inspiracji.

W tym roku zapraszamy Państwa na północ, do historycznej stolicy Polski - Gdańska. Gospodarzem tegorocznego Zjazdu Zimowego jest Uniwersytet Gdański. Zjazd odbędzie się na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki 14 grudnia.

Rejestracja już się rozpoczęła i potrwa do 4 listopada!
wtorek, 22 października 2019 roku, 18:50