XVIII Seminarium „Na pograniczu chemii i biologii” - zmiana terminu!!!

XVIII Seminarium „Na pograniczu chemii i biologii” planowane w dniach 7-10 czerwca 2020 r., ze względu na pandemię koronawirusa, zostało przełożone na czerwiec 2021.

Więcej informacji będzie można znaleźć wkrótce na stronie konferencji.

W dniach 7-10 czerwca 2020 w Smardzewicach zostanie zorganizowane XVIII Ogólnopolskie Seminarium dla Doktorantów i Studentów „Na pograniczu chemii i biologii”.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach, na terenie malowniczego Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

Celem Seminarium jest umożliwienie Doktorantom i Studentom przedstawienia wyników swoich badań, sprawdzenie ich umiejętności prezentowania wyników badań oraz nawiązanie kontaktów z Doktorantami i Profesorami z ośrodków badawczych z całej Polski.

Więcej informacji o seminarium na stronie organizatora.

Załącznik Rozmiar
Plakat 936.24 KB

Data publikacji: środa, 12. luty 2020 - 10:00; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Kwiecień 2020 - 17:11; osoba wprowadzająca: Arkadiusz Smykowski