Ogłoszenie Komisji Wyborczej Wydziału Chemii

KOMISJA WYBORCZA WYDZIAŁU CHEMII

zwołuje zebranie wyborcze nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale Chemii na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego (z wyłączeniem Dziekana, prodziekanów, dyrektorów instytutów bądź kierowników katedr) w celu podjęcia uchwały w przedmiocie przeprowadzenia wyborów przedstawicieli tej grupy nauczycieli akademickich do Rady Wydziału Chemii na kadencję 2024-2028 r.

Zebranie odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2024 r. o godz. 12.00

w budynku Wydziału Chemii, w sali D101

Jeżeli w zebraniu w powyższym terminie weźmie udział mniej niż 50% uprawnionych do głosowania, tego samego dnia o godz. 12.15 odbędzie się zebranie w drugim terminie. Do przeprowadzenia zebrania w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania. Głosy oddane w pierwszym terminie nie zostaną uwzględnione przy obliczaniu głosów i ustalaniu wyniku wyborów przeprowadzonych w drugim terminie.

Na zebraniu wyborczym zostanie poddana pod głosowanie uchwała w brzmieniu:

Zebranie wyborcze nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale Chemii na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego, a niezajmujących stanowiska Dziekana, prodziekana, dyrektora instytutu lub kierownika katedry, postanawia, że do Rady Wydziału Chemii w tej grupie pracowników zostaną przeprowadzone wybory na zasadach określonych w Ordynacji wyborczej UG.

Jeśli uchwała o takiej treści nie uzyska wymaganej większości 2/3 głosów – w skład Rady Wydziału Chemii wejdą wszyscy nauczyciele akademiccy zatrudnieni na Wydziale Chemii na stanowisku profesora lub profesora uczelni albo posiadający stopień naukowy doktora habilitowanego.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej

dr hab. Jarosław Ruczyński, prof. UG

Pliki do pobrania:

Data publikacji: piątek, 22. Marzec 2024 - 12:05; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 22. Marzec 2024 - 12:06; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki