Wykłady zagranicznych gości promujące wymianę w programie ERASMUS+

Serdecznie zapraszamy w środę 24 maja 2017 do sali D101 o godz. 11.00 na wykłady gości z Uniwersytetu Zachodniego w Timisoarze (Rumunia) oraz Uniwersytetu Tallińskiego (Estonia) promujące wymianę studentów i kadry akademickiej z naszym Wydziałem oraz zachęcające do współpracy naukowej.

Program wykładów:

dr Laura Pitulice, koordynator programu Erasmus, Faculty of Chemistry, Biology, Geography, West University of Timisoara "Hello future! Build your Erasmus+ story with WUT"

dr Sirje Vaask, Kierownik Działu ds. Studiów, School of Natural Sciences and Health, Tallinn University "Tallinn University as new and developing university in Estonia. Curricula and activities of School of Natural Sciences and Health"

Prof. Rando Tuvikene i dr Margit Kaldmäe, School of Natural Sciences and Health, Tallinn University "Studying and research in field of chemistry and biochemistry. Scientific collaboration."

dr hab. Dagmara Strumińska-Parulska, prof. UG,
dr Grzegorz Romanowski

Pełnomocnicy Dziekana ds. Wymiany Zagranicznej Studentów

Data publikacji: sobota, 20. Maj 2017 - 09:26; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: sobota, 20. Maj 2017 - 09:26; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki