Oferta stypendialna w ramach projektu "Przewodzące struktury fotoniczne do wieloparametrycznej diagnostyki biochemicznej"

Zakład Technologii Mikrosystemów i Materiałów Elektronicznych, działający przy Instytucie Mikroelektroniki i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (WEiTI) Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego zachęcają do skorzystania z oferty stypendialnej projektu realizowanego na Politechnice Warszawskiej i Katedrze Chemii Analitycznej Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Szczegóły poniżej:

OFERTA  STYPENDIALNA

Data publikacji: piątek, 19. Maj 2017 - 12:51; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 19. Maj 2017 - 12:51; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki