Trzecie spotkanie z pracodawcą za nami

W dniu 10 maja 2017 roku na Wydziale Chemii UG w ramach „spotkań z pracodawcą” odbyło się trzecie, a zarazem ostatnie w tym roku akademickim, spotkanie studentów naszego Wydziału – tym razem z przedstawicielem firmy Dr. Oetker Polska, Panem Tomaszem Kiedrowskim, pełniącym w firmie funkcję Executive Plant Manager. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zgromadzonych osób przez Prodziekan ds. Kształcenia i Rozwoju, dr hab. Beatę Grobelną, prof. UG. Następnie Pan Tomasz Kiedrowski przedstawił prezentację na temat historii firmy Dr. Oetker w Gdańsku oraz organizacji całego zakładu. Dodatkowo przedstawiony został ogólny proces rekrutacji widzianej oczyma pracodawcy.

Kolejne „spotkanie z pracodawcą” odbędzie się w środę, 18 października 2017 roku o godzinie 14.00 w sali D3 Wydziału Chemii UG. W roli prelegenta wystąpi Pan Arkadiusz Trzeciak z firmy Transprojekt Gdański.

Data publikacji: czwartek, 11. Maj 2017 - 18:44; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Maj 2017 - 18:44; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki