Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karola Marcina Sikory

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 10 maja 2017 roku o godz. 12.30 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Karola Marcina Sikory

Na temat: „Synteza i badanie aktywności biologicznej czwartorzędowych soli alditoliloamoniowych oraz (glikopiranozyd alkilo)amoniowych”

Promotor:

Dr hab. Beata Liberek, prof. nadzw.

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:

dr Barbara Dmochowska

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. Juliusz Pernak

(Instytut Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Poznańskiej)

Dr hab. Bogusław Kryczka, prof. UŁ

(Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Gdańsk, dnia 26 kwietnia 2017 roku

Data publikacji: wtorek, 25. Kwiecień 2017 - 19:10; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 25. Kwiecień 2017 - 19:10; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki