Spotkanie z pracodawcą

Od marca 2017 roku na Wydziale Chemii UG organizowane są cyklicznie (raz w miesiącu) spotkania studentów z potencjalnymi pracodawcami, przedstawicielami firm z branży chemicznej i nie tylko.

Informacja na temat poszczególnych spotkań będzie umieszczona z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Wydziału Chemii UG.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 26 kwietnia 2017 roku o godzinie 14.00 w sali D2 Wydziału Chemii UG. W spotkaniu wezmą udział Pani Agata Osmólska oraz Pan Adam Pilecki z Grupy LOTOS S.A.

Wszelkich informacji na temat „Spotkań z pracodawcami” udziela dr inż. Krzysztof Żamojć (pokój A224, e-mail: krzysztof.zamojc@ug.edu.pl).

Na ten adres e-mail proszę również kierować ewentualne pytania, jakie chcielibyście Państwo zadać na spotkaniu prelegentom.

Poniżej znajduje się plik zawierający krótką informację na temat prelegentów oraz Grupy Kapitałowej LOTOS.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

Załącznik Rozmiar
Agata Osmólska i Adam Pilecki Lotos 19.3 KB

Data publikacji: środa, 12. Kwiecień 2017 - 14:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 12. Kwiecień 2017 - 14:50; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki