Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Dominiki Drewnowskiej

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 29 czerwca 2016 roku o godz. 1100 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Małgorzaty Dominiki Drewnowskiej

Na temat: „Badanie składu mineralnego wybranych gatunków grzybów jadalnych z rodziny muchomorowatych (Amanitaceae) i pieprznikowatych (Cantharellaceae): aspekt środowiskowy i żywieniowy”

Promotor:

Prof. dr hab. Jerzy Falandysz

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. Lidia Wolska

(Wydział Nauk o Zdrowiu z OP i IMMiT Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego)

Dr hab. Przemysław Niedzielski, prof. UAM

(Wydział Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Gdańsk, dnia 2 czerwca 2016 roku

Data publikacji: poniedziałek, 6. Czerwiec 2016 - 12:12; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Czerwiec 2016 - 12:12; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki