Konferencje Modeling and Design of Molecular Materials 2016

W dniach 26-30 czerwca 2016 roku w Trzebnicy (30km od Wrocławia) odbędzie się, siódma w serii, międzynarodowa konferencja pt. "Modeling and Design of Molecular Materials". To interdyscyplinarne wydarzenie zorientowane na modelowanie molekularne poświęcone będzie modelowaniu i projektowaniu materiałów, bioinformatyce oraz dziedzinom pokrewnym.

Konferencja polecana w szczególności eksperymentatorom zainteresowanym stosowaniem metod modelowania molekularnego w praktyce doświadczalnej, organizowana jest, między innymi, przez Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej oraz Jackson State University (USA). Szczegóły organizacyjne znajdują się w załączonym pliku.

Załącznik Rozmiar
afisz2016.pdf 44.96 KB

Data publikacji: piątek, 5. luty 2016 - 12:24; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 5. luty 2016 - 12:24; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki