Zaproszenie na seminarium:„Innowacje techniczne i aplikacyjne w analizie chemicznej - Najnowsze rozwiązania i zastosowania chromatografii oraz spektroskopii“

Władze Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej oraz Firma „SHIM-POL A. M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna serdecznie zapraszają na seminarium

„Innowacje techniczne i aplikacyjne w analizie chemicznej: Najnowsze rozwiązania i zastosowania chromatografii oraz spektroskopii”

Seminarium odbędzie się w dniu 16 lutego 2016 r. w gmachu A Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej przy ul. Gabriela Narutowicza 11/12, w Sali nr 112.

Załącznik Rozmiar
Formularz zgłoszeniowy 59 KB
Program seminarium 110.41 KB

Data publikacji: piątek, 29. Styczeń 2016 - 17:04; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 29. Styczeń 2016 - 22:50; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki