Składanie wniosków dotyczących Nagrody imienia Profesora Stefana Pieńkowskiego

Do 31 października br. można zgłaszać wnioski o Nagrodę imienia Profesora Stefana Pieńkowskiego. Nagroda ma zasięg krajowy i przyznawana jest corocznie za znaczące osiągnięcia naukowe w dziedzinie eksperymentalnej fizyki, astronomii, chemii i biologii, które przyczyniły się do rozwoju krajowego środowiska naukowego. Regulamin Nagrody znajduje się na stronie internetowej: www.fuw.edu.pl, zakładka Wydział/Nagrody Wydziału Fizyki/Nagroda imienia Profesora Stefana Pieńkowskiego. Wniosek powinien zwięźle przedstawiać osiągnięcia kandydata i precyzować znaczenie działalności związanej z tymi osiągnięciami dla rozwoju środowiska naukowego w jednostce.

Dokumenty, w tym CV oraz spis publikacji należy przesyłać na adres mailowy: ifd@fuw.edu.pl

Data publikacji: poniedziałek, 21. Wrzesień 2015 - 12:04; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Wrzesień 2015 - 12:21; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki