Konkurs na doktoranta

dr hab. Tomasz Puzyn, prof. UG oraz dr Celina Sikorska
ogłaszają konkurs na

doktoranta - osobę, która planuje rozpocząć w roku akademickim 2014/15 studia doktoranckie na Stacjonarnych Studiach Doktoranckich Chemii i Biochemii przy Wydziale Chemii UG

do realizacji badań w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki:
“Ocena narażenia środowiska i zdrowia człowieka na działanie nanocząstek“

Specyficzne wymagania dla Kandydatów w postępowaniu kwalifikacyjnym:

• absolwent studiów II stopnia kierunków chemia i ochrona środowiska,
  • wiedza z rozszerzonymi wiadomościami specjalistycznymi z chemometrii i statystyki oraz znajomość problematyki związanej z ryzykiem stwarzanym przez nowo syntezowane związki chemiczne,
  • duża motywacja i pasja naukowa, biegłość w obsłudze komputera, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym samodzielne czytanie publikacji i książek anglojęzycznych oraz komunikację.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie pakietu aplikacyjnego, zawierającego następujące pozycje:

1. List motywacyjny.
  2. Życiorys, zawierający aktualne dane kontaktowe.
  3. Informacja o ocenach ze studiów.
  4. Kopia dyplomu ukończenia studiów II stopnia lub informacja o terminie obrony pracy magisterskiej.
  5. Inne dokumenty mogące wpłynąć na ocenę Kandydata, takie jak wykaz publikacji i komunikatów, certyfikat(y) znajomości języka angielskiego i innych języków obcych, informacje o stażach naukowych i innych, nagrodach, wyróżnieniach, kursach specjalistycznych (np. kursach programowania).

do dnia 31 lipca 2014 roku na adres celina.sikorska@ug.edu.pl

Wyselekcjonowani wstępnie Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w pierwszej połowie sierpnnia.

Osoba wyłoniona w wyniku postępowania kwalifikacyjnego będzie następnie podlegała procedurze rekrutacji na Stacjonarne Studia Doktoranckie Chemii i Biochemii przy Wydziale Chemii UG; wymagania
i terminy składania dokumentów na studia doktoranckie są podane na stronie http://chemia.ug.edu.pl/studenci/studia_doktoranckie/kandydatow/rekrutacja

Zakwalifikowana osoba otrzyma stypendium na czas uczestnictwa w Projekcie.

Pytania proszę kierować telefonicznie: (58) 523 5246 lub mailowo do dr Sikorskiej.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Czerwiec 2014 - 15:07; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Lipiec 2014 - 12:33; osoba wprowadzająca: Gabriela Leoniec