Projekty badawcze - spotkanie informacyjne

Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektów badawczych oraz składania wniosków grantowych. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2014 roku w Auli Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego o godzinie 9:30. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Harmonogram spotkania:

• program ramowy UE HORYZONT 2020 – oferta dla młodych naukowców,
  • Narodowe Centrum Nauki okiem teoretyka,
  • Narodowe Centrum Nauki okiem praktyka.

Spotkanie poprowadzą eksperci Narodowego Centrum Nauki z dyscypliny Nauk o Zdrowiu, Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce oraz Renata Downar – Zapolska z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu Ramowego Horyzont 2020.

Szczegółowe informacje odnośnie spotkania znajdują się na stronie Rady Doktorantów UG:  http://www.radadoktorantow.ug.edu.pl/?p=251

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: wtorek, 8. Kwiecień 2014 - 17:34; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski